Színes és látványos programok Next Stop Üzletközpont első Művészeti napjain

2019-09-07
Harminc Székesfehérváron működő művészeti egyesület mutatkozott, mutatkozik be szeptember első hétvégéjén a Next Stop üzletközpontban. Szombaton délelőtt az érdeklődők kipróbálhattak különféle hangszereket, kerámia tárgyakat készíthetnek, iparművészettel, képzőművészettel, sőt animációs filmkészítéssel is találkozhattak, míg a színpadon tánc,- és zenei együttesek fellépései várták a közönséget.

Az első alkalommal szervezett „Művészeti Napok” program keretében mintegy harminc Székesfehérváron működő művészeti egyesület mutatkozott és mutatkozik be szombaton és vasárnap 10 és 18 óra között.

A székesfehérvári művelődési házak, valamint a városban működő művészeti és sportegyesületek mutatkoztak be a kétnapos a Művészeti Napok rendezvényén; az Art Fantasy Kft., a Rock Port Musik Hangszerbolt, a Regandina Alkotóműhely, a Tálos Edit Alapítvány és a Kondor Kör foglalkozásokkal is várta az érdeklődőket.

„Ez az első kulturális rendezvényünk, amelyet szeretnénk folytatni a jövőben is, mivel fontos számunkra a közéleti szerepvállalás. Ezen kívül egy balettiskola is működik üzletközpontunkban és ez adta az alapötletet, hogy kiterjesztve más művészeti ágakra, hozzunk létre egy összművészeti rendezvényt.” -emelte ki Kostka Miklós, a Next Stop üzletközpont igazgatója.

Az első Művészeti Napok a Next Stop üzletközpontbanAz eseményen bemutatkoztak Fehérvár művelődési intézményei és művészeti egyesületei, a Felicita Kulturális Táncsport Egyesüle, a Furfangos Kezek Klub, az Izgő Mozgó Táncstúdió, az Animono filmkészítő műhely, a Laguna Kultúrális és Táncsport Egyesület, az SMV 2000 Festőtanoda, a Megadance Táncszínház Egyesület, a Művészrajz-Jobb agyféltekés rajzoktatás, az Art Studió, az Akusztikus Zenei Klub és a Dance Studió is.